Харків. Школа № 177

Герб

Як веселка має сім кольорів, так і шкільне об'єднання «Веселка» має сім напрямків роботи. Червоний колір – „Барви мистецтва” Театралізація казок, виставки малюнків, концерти, свята, конкурси. Жовтогарячий колір – „Розумні, кмітливі, допитливі” Предметні тижні, олімпіади, вікторини, КВК. Жовтий колір – „Дружба доброта” Свято „Як добре, що ми разом”, ранки, календарні свята, шефські справи. Зелений колір – „Моє довкілля – маленька Батьківщина” Екскурсії, подорожі в природу, свято „Моє місто”, ранки з екології. Голубий колір – „Трудові справи” Чергування по школі і в класі. Синій колір – „Здоров'я, сила, краса” Спортивні змагання, Веселі старти, свято Спорту, День здоров'я. Фіолетовий колір – „Ми вивчаємо німецьку мову Свята, конкурси, святкові вечори.
/Files/images/стенд.JPG

Гімн

Гімн школи „Веселкова пісня”
сл. В.Гутника і О. Каноненка муз. О. Жилинського